درباره ما

من معصومه دارابی نیا متولد مرداد 1365 هستم.

تا جایی که به خاطر دارم مدرسه رو به خاطر ترسهاش دوست نداشتم. صرفا به خاطر رفع تکلیف درس می خوندم. به جز درس فارسی که عاشقش بودم. نمره هام بد نبود ولی همیشه عالی هم نبود… همین وضعیت بالا پایین شدنها تا دوم دبیرستان ادامه داشت. اون سال من تونستم رشته ی مورد علاقه ی خودم که انسانی بود رو انتخاب کنم. و تبدیل شدم به شاگرد ممتاز کلاس. خودم احساس می کردم از یک دوره ی رنج گذر کردم چون از شر یکسری درسهای سخت راحت شده بودم. این وضعیت وقتی ایده آل شد که بعد از کنکور رشته ی ادبیات فارسی رو انتخاب کردم. تونستم تا مقطع ارشد ادامه بدم همراه با لذتی وصف ناشدنی…. تنها ازدواج و تولد فرزندم یه وقفه در روند تحصیلم ایجاد کرد.

قبل از  تولد سومین پسرم در کارآگاهی شرکت کردم که ماهیت اصلی اون رو نمی دونستم با عنوان توسعه ی فردی و رشد موفقیت …

در همان زمان بود که متوجه شدم در عین علاقه به رشته ی ادبیات انتخاب اول و آخرم روانشناسی به ویژه رشد و توسعه ی فردی هست.

از آونجایی که خودم با آزمون و خطاهای زیاد مسیر رشد و موفقیت رو کشف و تجربه کردم، دوست دارم برای شما هم این موهبت رو مهیا کنم و در کنارتون باشم تا با خطاهای کمتر به هدفهاتون برسید.

درباره معصومه دارابی نیا

احساس خوبی نسبت به خودت نداری؟ آینده برات مبهم شده؟ از جایگاه فعلی خودت رضایت نداری ؟

 یعنی تو به یه نقطه ای رسیدی که به یه کوچ احتیاج داری به یک نفر که بتونه نگاهت رو به زندگی تغییر بده

در واقع اونجایی که نیاز به رشد، توسعه ی شخصی یا تغییرات شغلی پیدا کردی صحبت با یک مربی توسعه ی مهارت های فردی می تونه بهترین راهکار باشه

 این کار تاثیر مثبت و قدرتمندی روی اعتماد به نفس ، سلامتی و عملکرد کاری تو داره.

من معصومه دارابی نیا به عنوان یک مربی توسعه ی فردی دوره های مختلفی رو گذروندم، تحقیق کردم تا بتونم به آدمهای اطرافم کمک کنم. من کنارت خواهم بود تا با یک تغییر هدفمند رشد کنی و به بهترین نسخه ی خودت تبدیل بشی.